in

Видео: Ријана покажа зошто е една од најголемите модни икони

Пеачката Ријана со новото видео на Инстаграм ги воодушеви фановите.

На видеото може да се види како оваа убавица носи црн костим за капење и провиден фустан за на плажа.

Како би покажала зошто е една од најголемите модни икони, таа во видеото прошета со модерна чанта во рацете.

За Ријана да биде Ријана, тука е и неизоставната цигара, која оваа лоша девојка ја прави уште поопасна.

One Comment

Leave a Reply

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Loading…

0

Коментари

Back to Top
Close
close

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

To use social login you have to agree with the storage and handling of your data by this website. %privacy_policy%