in

The Legend е последниот дел со Рамбо

Rambo е легендарниот херој што никогаш нема да го заборавиме од филмовите, особено како ги казнува лошите момци.

Затоа сега се појави од последниот дел од веќе остарениот глумец, кој го снимаше и последното продолжение Rambo: Last Blood.

Rambo: Last Blood (2019 Movie) Teaser Trailer

Rambo is back!

Gepostet von Movie Trailers Now am Donnerstag, 30. Mai 2019

One Comment

Leave a Reply

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Loading…

0

Коментари