in

Сите зборуваат дека пејачката не се менува, но ваква не би ја препознале ниту на сон- исплива фотографија од првиот настап на Северина

Пејачката Северина Којиќ на музичката кариера е повеќе од 30 години, а сиве овие години таа промени неколку свои имиџи како и трансформации на себе.

Кариерата ја започна само на 17 години кога почнала професионално да се занимава со пеење, а тогаш изгледала малку поразлично од денеска.

Според оваа фотографија јасно се гледа дека таа ги има корегирано усните, јаболчниците и носот иако пејачката не сака многу да зборува за овие зафати.

Откако неодамна говореше како носот го корегирала поради здравствени проблеми, сега се шпекулира дека закажала затегнување на капаците.

One Comment

Leave a Reply

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Loading…

0

Коментари