in

Синот на српската пејачка излезе од затвор

Синот на српската пејачка Снежана Ѓуришиќ, Марко Гвозденовиќ, излезе од затвор откако помина 3 месеци зад решетки, поради сомнеж дека ја ограбил фамилијарната куќа во Јајинци, како и поради закани упатени на неговата мајка.

Снежана откри дека Марко откако излегол од затвор живее потполно нормален живот, има своја работа, свој стан и дека сè е во ред.

Пејачката кажа дека не може да е во лоши односи со син ѝ, но имале краткотрајни фази кога биле лути еден на друг.

One Comment

Leave a Reply

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Loading…

0

Коментари