in

Секс хороскоп: Овенот сака утрински секс, Водолиите групни дружби

Овен

Припадниците на овој хороскопски знак најмногу ги возбудува ненадеен утрински секс и кога партнерот за време на секс ќе ги повлече за коса.

Бик

Биковите уживаат во бакнежи во вратот и чоколадо. Доколку партнерот ви е бик бидете креативни и пронајдете добар спој на овие две работи.

Близнаци

Брзински секс, а богами и оралниот секс се нешто во што уживаат близнаците. Имаат и фетиш – сексуалните играчки.

Рак

Емотивните ракови уживаат во нежни допири по стомакот и градите.

Лав

Овој огнен знак сака груб секс и комплименти. Никогаш не заборавајте да го пофалите сексуалното знаење на лавот – тоа е неговиот најголем фетиш.

Девица

Девицата од вас ќе го крие својот најинтимен фетиш, а тоа се лисици и синџири.

Вага

Ништо нема да ја возбуди вагата како страсни допири по задникот.

Шкорпија

Фетишот на овој хороскопски знак е секс во вода, а богами секогаш се расположени и за секс на јавно место.

Стрелец

Предложете му каква било сексуална авантура и возбуда, која тој веднаш ќе ја прифати и ќе ви го открие својот фетиш.

Јарец

Јарците се палат на секс на големи височини, па ако сте за тоа однесете го на некоја планина. Ако сексот во природа не ви е омилен обидете се да најдете друга опција.

Водолија

Фетишот на водолиите во кревет се групен и ’сајбер’ секс. Ако се впуштите во секс со водолија, слободно употребете и сексуални играчки – пријатно ќе се изненадите.

Риби

Рибите сакаат да се снимаат за време на сексуални игри, а најмногу уживаат кога им ги допирате стапалата.

3 Comments

Leave a Reply
  1. An impressive share! I have just forwarded this onto a coworker who had been doing a little research on this. And he in fact ordered me lunch because I found it for him… lol. So let me reword this…. Thank YOU for the meal!! But yeah, thanx for spending time to discuss this topic here on your web site.

  2. Wow! This can be one of the most useful blogs we have ever come across on thesubject. Basically fantastic info! I’m also a specialist in this topic therefore I can understand your hard work.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Loading…

0

Коментари