in

СмешноСмешно Се изненадивСе изненадив Ме налутиМе налути

По аферата со Огњен Врањеш, Јелена Карлеуша донесе одлука и сега е откриено ШТО БАРАЛА

Јелена Карлеша, која по аферата со фудбалерот Огњан Врањеш, целосно се повлече од јавноста и се појави само во “Ѕвездите на Гранд”, се појави во Виена, кој исто така беше нејзин прв настап по скандалот со фотографиите, информациите и пораките со Огњен.

Јелена замина за Виена пред неколку дена, а пред да замине за главниот град на Австрија, ги постави условите за сопственикот на дискотеката.

Како што пренесува српски „Курир“, Јелена од клубот бара двојно зголемување на бројот на  обезбедувањето, и еден мора да застане во средината на сцената за да ја заштити! Очигледно е дека пејачката поради скандалот доби голем број на негативни коментари од публиката, па се плаши дека некој на сред настап може да и се приближе. Претходно, секој пат бираше по еден човек од публиката со која играше на сцената, но овој пат тоа нема да се случи, пишува  „Блиц“ .

– Клубот во Виена е добро обезбеден, но на Јелена, тоа не и беше доволно, па од газдата бараше да ангажира уште толку луѓе кои ќе ја чуваат. Таа побара да има седум мажи околу сцената, еден да стои на средината на сцената и да гледа во неа – вели изворот.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Loading…

0

Коментари