in

Новата заводничка по која полудеа корисниците на Инстаграм: Запознајте ја убавата Саманта (ФОТО)

Американката Саманта Хупс со години ги краси насловните страници на едни од најпознатите светски магазини.

Како манекенка беше забележана откако беше лицето број 50 во „Спорт Илустрејтед“ магазинот за костими за капење.

Исто така беше заштитно лице и за брендовите како „Guess” и „Levi’s Jeans”, а повеќе од милион луѓе ја следат на Инстаграм.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Loading…

0

Коментари