in

СмешноСмешно

НОВ ИМИЏ – Дара Бубамара направи голема трансформација (ФОТО)

Дара Бубамара не се плаши да направи промени на нејзиниот визуелен изглед. Покрај тоа што драстичното ослаби, Дара, исто така, направи голема промена во фризурата.

Имено, таа ја отстрани надградбата и сега има кратка коса.

Оваа промена и тоа како им се допадна на нејзините фанови, а публиката во Загреб минатата ноќ имаше можност да ја види со новиот имиџ, пишува Блиц.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Loading…

0

Коментари