in

Не за кого било речено: Софија со Лука Јовиќ ужива во станот што и го купил поранешното момче

Манекенката Софија Милошевиќ е во врска со фудбалерот на Реал Мадрид, Лука Јовиќ. Тие се многу вљубени и секој слободен момент го користат да бидат заедно.Се гледаат во Мадрид, но и во Белград.

Интересно е што кога тие се во Белград, Лука спие во станот на Софија кој и го купил поранешното момче. Познато е дека Софија љуби фудбалери, па пред Лука беше во врска со Адем Љаиќ кој сега настапува за Бешикташ.

One Comment

Leave a Reply

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Loading…

0

Коментари