in

Најпознатиот гејмер во светот испрати порака до Лејди Гага, а по нејзиниот одговор се ШОКИРА!

Откако на својот Твитер пост доби над 860.000 лајкови, едноставно прашувајќи „Што е Fortnite“, еден од најпознатите стримери во светот реши да и даде одговор.

Познатиот стример и даде одговор „Јавете ми се на телефон. Ќе ви дадам милион причини да играте. Вие и јас “, на што Лејди Гага напиша „Ninja кој си ти“, на што тој се пошегува и напиша „Прашајте го Drake”.

2 Comments

Leave a Reply

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Loading…

0

Коментари