in

Момче на возраст од 23 дена прозборе: Неговиот прв збор го воодушеви светот! (ВИДЕО)

Децата почнуваат да зборуваат просечно една година, но понекогаш знаат како да ги изненадат своите родители на многу помлада возраст. Така, едно момче од Кина, на само 23 дена, ја расеа мајка си и медицинските сестри кога му рече “Мамо” додека беше на преглед. Иако момчето веројатно не намерно ја повикало неговата мајка, семејството сеуште се восхитувало на она што го чула, а видеото од бебето веднаш станало хит на Интернет.

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Loading…

0

Коментари