in

Ме налутиМе налути

КРАЛ НА ОРАЛНИОТ СЕКС: Сакате таа во кревет да трепери пред вас?

Неколку совети кои ќе ве дигнат на врвот кај вашата партнерка

Посилниот пол најчесто ужива во тоа да ја задоволи партнерката со орален секс, но не секој е добар во тоа.

Ние ви нудиме неколку златни совети кои секој маж треба да ги знае, па така вашата девојка никогаш нема да ве заборави, а вие ќе бидете крал на оралниот секс.

ТЕОРИЈА

Пред да се спуштите кај нејзиното меѓуножје, прво едуцирајте се. Многу мажи не знаат ништо за женските гениталии, па токму поради тоа се лоши во пракса.

РИТАМ

Ако сакате таа да доживее оргазам со помош на вашиот вешт јазик тогаш треба да го знаете правиот ритам. Но што е најажно, треба да се држите за истиот до самиот крај. Стимулацијата на клиторисот треба да биде со брз и идентичен ритам. Употребете и прсти одвреме-навреме.

БЕЗ БРАДА И БРКОВИ

За да се постигне максимумот на оваа секси-акција, најважно од с е да бидете тазе и избричени. Погрижете се да бидете мазни и чисти тоа допринесува повеќе од колку што можете да си замислите.

ВРЕМЕ

Женското генитално подрачје е еден од најостеливите и најнежни места, токму затоа предолгото задржување овде долу знае да премине во измачување, а не во уживање.

3 Comments

Leave a Reply
  1. Can I simply say what a aid to seek out someone who truly is aware of what theyre talking about on the internet. You positively know the right way to deliver a problem to mild and make it important. Extra folks must learn this and perceive this facet of the story. I cant believe youre not more well-liked because you definitely have the gift.

  2. It’s difficult to find educated people in this particular topic, however, you seem like you know what you’re talking about! Thanks

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Loading…

0

Коментари