in

Ме налутиМе налути

КРАЛ НА ОРАЛНИОТ СЕКС: Сакате таа во кревет да трепери пред вас?

Неколку совети кои ќе ве дигнат на врвот кај вашата партнерка

Посилниот пол најчесто ужива во тоа да ја задоволи партнерката со орален секс, но не секој е добар во тоа.

Ние ви нудиме неколку златни совети кои секој маж треба да ги знае, па така вашата девојка никогаш нема да ве заборави, а вие ќе бидете крал на оралниот секс.

ТЕОРИЈА

Пред да се спуштите кај нејзиното меѓуножје, прво едуцирајте се. Многу мажи не знаат ништо за женските гениталии, па токму поради тоа се лоши во пракса.

РИТАМ

Ако сакате таа да доживее оргазам со помош на вашиот вешт јазик тогаш треба да го знаете правиот ритам. Но што е најажно, треба да се држите за истиот до самиот крај. Стимулацијата на клиторисот треба да биде со брз и идентичен ритам. Употребете и прсти одвреме-навреме.

БЕЗ БРАДА И БРКОВИ

За да се постигне максимумот на оваа секси-акција, најважно од с е да бидете тазе и избричени. Погрижете се да бидете мазни и чисти тоа допринесува повеќе од колку што можете да си замислите.

ВРЕМЕ

Женското генитално подрачје е еден од најостеливите и најнежни места, токму затоа предолгото задржување овде долу знае да премине во измачување, а не во уживање.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.

Loading…

0

Коментари