in

Ќерката на Кајли маскирана во мама: Фустан, пердуви и перика (ВИДЕО)

Кајли Џенер не откри каков костим смислила за себе, но затоа откри во што ја маскираше нејзината ќерка Сторми.

Едногодишното девојче беше маскирано, ни помалку ни повеќе, него во својата мајка.

Џенер и сошила фустанист како оној што таа го носеше на еден настан, со виолетови пердуви и 1 ставила перика.

„Моето бебе“ напишала Кајли.

 

View this post on Instagram

 

My baby!!!!!!!! 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜 i cant handle this!!!!

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on Oct 27, 2019 at 5:54pm PDT

One Comment

Leave a Reply

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Loading…

0

Коментари