in

Ќе ви испаднат очите од овој луксуз: Еве каде живее Милица Тодоровиќ по раскинувањето со момчето (ВИДЕО)

Српската пејачка Милица Тодоровиќ после раскинувањето на долгогодишната врска се пресели во Нов Белград.

Српските папараци ја следеле пејачката од аеродромот „Никола Тесла“ се до нејзиниот дом, па така дознале и каде живее пејачката.

Како што пишуваат српските медиуми, во зградата каде што живее пејачката живее и нејзиниот најдобар пријател, пејачот Стеван Анѓелковиќ, на кој таа му беше кума на свадбата.One Comment

Leave a Reply

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Loading…

0

Коментари