in

Ќе го изгубеше животот поради оваа работа, но не му доаѓа памет- Дарко Лазиќ повторно прави нешто што никако не би смеел (ФОТО)

Популарниот пејач Дарко Лазиќ вчеравечер прв пат по тешката сообраќајна несреќа е уловен како го прави тоа што за малку ќе му го одземеше животот минатиот октомври.

Имено тој седнал зад воланот и се обидел да вози за прв пат по несреќата, иако нема возачка дозвола.

Сето ова тој го направил за потребите на снимањето на новиот видео спот на бендот „Дајте ми време“ во кој неговиот брат е вокал.

Дарко само седел во автомобилот на паркингот додека се снимал видео спотот и во истиот се појавува околу 10 секунди на крајот.

2 Comments

Leave a Reply
  1. Hey! I just wanted to ask if you ever have any trouble with
    hackers? My last blog (wordpress) was hacked
    and I ended up losing months of hard work due to no back up.
    Do you have any methods to protect against hackers?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Loading…

0

Коментари