in

СмешноСмешно Ме налутиМе налути

Карлеуша по порно скандалот се „закани” со голотија: Можам да се соблечам и да правам шпага гола

Јелена Карлеуша која се соочува со порно скандал се закани со голотија, но во Ѕвездите на Гранд.

Пејачката се скара со сите за натпреварувач, па рече дека може во студиото да направи шпага и тоа гола откако Саша и рече не можеш овде да правиш што сакаш Јелена и само ти да одлучуваш

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Loading…

0

Коментари