in

СмешноСмешно Се заљубивСе заљубив Се изненадивСе изненадив Ме налутиМе налути

„Јас сум твоја жена, дојди да ме е*иш“ – се појави нов разговор помеѓу фудбалерот и Карлеуша

Од скандалот кој е хит на социјаните мрежи дознавме дека фудбалерот е заљубен во Јелена Карлеушта. Вечерва во медиумите е објавена нова преписка помеѓу Јелена и босанскиот фудбалер Огњен Врањеш.

Дека Јелена се „изгубена“ по фудалерот, доказ е разговорот кој го имала таа со фудбалерот, кој и потврдува дека тие биле и во тајна врска.

„Јас сум твоја жена, дојди да ме е*еш и ќе си одиш“, му напишала Јелена на фудбалерот.

„Имам натпревар во четврток, но вечерва ќе дојдам“, и напишал фудбалерот на Јелена.

One Comment

Leave a Reply
  1. We stumbled over here coming from a different web page and thought I should check things out. I like what I see so i am just following you. Look forward to checking out your web page yet again.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Loading…

0

Коментари