in

И беше свршеник на Розга, па ја откачи за оваа секс бомба- кога ќе видите како пее и изгледа новата девојка на Хаусер ќе ви се помати во умот

Хрватскиот виолинист Стјепан Хаусер кој се прослави со влегувањето во врска со пејачката Јелена Розга ретко зборува за својот приватен живот во медиумите, но медиумите никако да престанат да откриваат детали од неговиот приватен живот.

Овој пат тој повторно е на мета на медиумите откако сподели видео со дваесет годишната Италијанка Бенедети Карети со која го пее светскиот хит „Senorita“.

На видеото не се гледа лицето на пејачката, но нејзината тетоважа веднаш стана мета на озборување бидејќи му ја посветила токму на нејзиното ново момче.

 

View this post on Instagram

 

“Her body fit right in my hands, ooh la la la…” 😜

A post shared by HAUSER (@hausercello) on Oct 2, 2019 at 12:01pm PDT

-Нејзиното тело совршено изгледа во моите раце, напиша музичарот под видео снимката.

Инаку Хаусер е некогашен свршеник на пејачката Јелена Розга, но иако сите им предвидуваа брак, нивното раскинување беше болно.

 

View this post on Instagram

 

Tomorrow! 🎶🎻🎹 #selfie

A post shared by HAUSER (@hausercello) on Mar 7, 2018 at 7:04am PST

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Loading…

0

Коментари