in

Хороскопски знаци што немаат манири

Проблемот е тоа што кога немате манири, може лесно да станете жртва на осуда.

Водолија – Нема трпение, а груба е понекогаш. Ги прекинува другите кога зборуваат.

Бик – Ако не ги почитувате, нема да се воздржат да го фрлат гневот врз вас.

Овен – Имаат краток фитил ако почувствуваат дека некој не ги цени доволно.

Скорпија – Кога е вознемирена Скорпијата нема да размислува како да се однесува.

Стрелец – Забораваат да кажат благодарам, извинете, ве молам и нема на што.

One Comment

Leave a Reply

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Loading…

0

Коментари