in

Го покри лицето на урнебесен начин: На овој крадец му се смее цел свет (ВИДЕО)

Еден Индиец реши да ограби продавница, а за да ги избегне камерите да го снимат, зеде еден сад и со него си го покри лицето.

Така некое време се прикрадувал, а мислел дека планот ќе му успее. Меѓутоа кога се приближил до камерите да види каде е, снимен е од глава до пети.

This thief tries to hide his face from CCTV cameras with a pan but fails miserably! 😂 😂

This thief tries to hide his face from CCTV cameras with a pan but fails miserably! 😂 😂

Gepostet von Daily Mail am Samstag, 9. Februar 2019

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Loading…

0

Коментари