in

ФОТО+ВИДЕО: Роналдо го украде шоуто- jавно ја погали Џорџина по задникот

Кристијано Роналдо и неговата поубава половина Џорџина Родригез беа специјални гости на „MTV Europe Music Awards“.

Двојката го украде шоуто, не само поради својата популарност туку и поради потегот на португалскиот фудбалер кој пред целата јавност ја погали својата девојка за нејзиниот задник.Извор: Спорт медиа

One Comment

Leave a Reply

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Loading…

0

Коментари