ФОТО: Шлепер се преврти кај Кукуречани

Шлепер се преврти во близина на Битола кај клучката кај Кукуречани. Од СВР велат дека нема повредени лица, но увидот се уште трае.

Како дошло до несреќата засега нема информации.

Остави коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here