in

(ФОТО) Северина секси бомба во бекини, ги сврте погледите на сите во Бодрум

Северина ги израдува своите бројни фанови со најнова фотографија од популарната турска дестинација Бодум, каде што е на одмор, покажувајќи ги своите атрибути.

Имено, Северина објави фотографија во едноделен костим за капење и ги истакна своите секси облини и на 47 години. За многу кратко време таа собра повеќе од десетина илјади лајкови!

Instagram Photo

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Loading…

0

Коментари