in

Фото: Сексапилната новинарка позираше на село

Убавата италијанска новинарка Диела Леота е апсолутна ѕвезда во својата земја.

Леота го задржува сечие внимание со нејзиниот изглед, а секојдневно на Инстаграм објавува интересни фотографии.

Овој пат таа своите фанови ги почести со фотографија од село, на која таа позира во розов фустан. Оваа атрактивна водителка на Инстаграм ја следат повеќе од 4 милиони луѓе, а неодамна се најде и во скандал кога објавија нејзини голи фотографии. Сепак таа не обрнуваше внимание на тоа и продолжи да си ја работи својата работа.

One Comment

Leave a Reply

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Loading…

0

Коментари

Back to Top
Close
close

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

To use social login you have to agree with the storage and handling of your data by this website. %privacy_policy%