in

ФОТО: Натали Грубовиќ со длабоко деколте и тантела

Некогашната бинго девојка Натали Грубовиќ се појави на Српската модна недела во Нови Сад, која се одржува од  9-ти до 14ти октомври.

Поранешната лото девојка сподели Инстаграм стори како позира во убава модна комбинација, со длабоко деколте и со тантела.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Loading…

0

Коментари