in

ФОТО: Годините ништо не и можат, Неда Украден позираше на плажа на Мавдивите

Неда Украден фасциниранна од Малдивите, па остана малку подолго.

„Премалку дена ми останаа во овој рај. А тоа е и името на мојата нова песна. Наскоро премиера“, напиша на фотографијата на „Instagram“ на која позира во розов костим за капење.

Неда досега уживала во тропскиот рај, а пред неколку дена со обожавателите сподели дека е навистина убаво да се доживее летото во средината на зимата.

Сликата исто така беше коментирана од пејачката Дара Бубамара, која го остави своето емотивно срце.

“Каква жена”, коментираа фановите на Неда.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Loading…

0

Коментари