in

(ФОТО) Емина Јаховиќ во љубовен триаголник! Турските медиуми открија со кој кошаркар е во тајна љубовна врска!

Турските медиуми не престануваат да брујат за Емина Јаховиќ и нејзиниот избраник Садетин Саран, а последната вест која ја објавија, е дека пејачката е во паралелна врска со поранешниот турски кошаркар Ибрахим Кутлај.

Емина и Седетин по минатогодишната криза кога неколку пати раскинуваа, ја обновија својата романса и веќе неколку месеци повторно уживаат во љубовта.

Меѓутоа, турските медиуми сега пишуваат дека пејачката е во центарот на љубовен тријаголник и дека тајно се гледа со поранешниот кошаркар.

Instagram Photo

Сепак, како што пренесува емисијата „Ексклузивно“, тој е наводно нејзин пријател. Емина и Ибрахим се познавале преку нејзиниот брат, со кој Ибрахим играл кошарка.

 

One Comment

Leave a Reply

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Loading…

0

Коментари