in

Ме растажиМе растажи СмешноСмешно Се заљубивСе заљубив Се изненадивСе изненадив Ме налутиМе налути

ЕКСКЛУЗИВНО: Нова најшокантна преписка помеѓу Карлеуша и фудбалерот: Е*име и полни ме длабоко

Во јавноста вечерва се појавија нови досега најшоканти пораки кои ги испраќала Јелена Карлеушта на фудбалерот Огнен.

Оваа преписка како ексклузивна вечерва ја објави српски Курир, а повеќе фотографии најавува за во текот на утрешниот ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Loading…

0

Коментари