in

ДНК и преубавата Миа Костова со нов видео запис

Панчо и Андреј – ДНК заедно со преубавата водителка Миа Костова објавија нов видео запис за песната „Ние“.

Преубав спот, уште поубав текст, „Ние, во животот сме сами Ние, две срца полни рани Она она и ја мене се што ми треба Она она и ја но правила нема“ е дел од текстот на оваа песна, а спотот оставаме да го погледнете и да ги дадете вашите коментари.One Comment

Leave a Reply

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Loading…

0

Коментари