in

Џенифер Анистон објави фотографија на „Инстаграм“ кога била мала, ги освои срцата на милиони (ФОТО)

Актерката Џенифер Анистон на „Инстаграм“ објави фотографија од времето кога била девојче и го украде вниманието на речиси шест милиони обожаватели за многу кратко време.

„Со стил, некогаш и сега“, напиша Анистон.

 

View this post on Instagram

 

#TBT In style, then and now…

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on Oct 17, 2019 at 11:48am PDT

Анистон пред два дена се приклучи на „Инстаграм“. Нејзината прва фотографија беше со екипата од „Пријатели“, а досега на социјалната мрежа Анистон има собрано преку 14 милиони фанови.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Loading…

0

Коментари