in

Бобан Рајовиќ призна: Ја изневерувам сопругата, но секогаш и’ се враќам

Пејачите често ги следат приказни дека се големи заводници, но епитетот на љубовник на Бобан Рајовиќ очигледно му одговара. Тој без срам призна дека понекогаш ја изневерува сопругата, но секогаш нејзе и се враќа.

-Не е вистина дека сум во кавга со жената. Од време навреме точно е дека шарам, но секогаш и’ се враќам, истакна пејачот во една емисија.

Бобан е веќе 27 години во брак со сопругата Драгана со која има три деца.

2 Comments

Leave a Reply
  1. When I originally commented I clicked the -Notify me when new comments are added- checkbox and now each time a comment is added I get four emails with the same comment. Is there any way you can remove me from that service? Thanks!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Loading…

0

Коментари