in

Адам Лабунски запеа и на грчки во таверна во Тасос (ВИДЕО)

Адам Лабунски, пејачот кој го познавате од натпреварувањата во Гранд Ѕвезди, сега е на одмор во Грција. Тој во една таверна во Тасос, запеа грчка песна. Погледнете:

One Comment

Leave a Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Loading…

0

Коментари