KOKTEL.mk

ЗДРАВЈЕ
1

Комбинација од два зачини која помага при депресија

Двете активни состојки во биберот и кукркумата, куркумин и пиперин, ги ублажуваат болките и ги намалуват воспаленијата, а кога се комбинираат влијаат на зголемувањето на...

dimitar
ХУМОР

ХИТ: Момче од Македонија бара девојка за одмор на Канарски острови со се платено – Има само еден услов!

На социјалната мрежа Фејсбук се појави интересен оглас во кој младо момче бара девојка за заедно да одат на Канарските острови со подмирени трошоци за...

dimitar
ЗАНИМЛИВОСТИ

Денеска е петок 13-ти: Најмалерозниот ден на кој поради суеверие се губат милјарди!

Денеска е петок 13-ти, ден кој многумина го сметаат за баксузен, па така обврските ги одложуваат за некој друг ден. Додека научниците имаат поделени мислења...

dimitar

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in